Підприємці під ОДА влаштували пікет проти запровадження касових апаратів

02 червня 2015, 10:06

1

Більше сотні представників малого та середнього бізнесу Черкас вийшли сьогодні вранці під стіни облдержадміністрації, щоб висловити свій протест проти запровадження касових апаратів для платників єдиного податку, пише Прочерк.

На думку пікетувальників, касові апарати – занадто «дороге задоволення» для дрібних підприємців. Так, касовий апарат коштує від 6 до 12 тисяч гривень. Крім того, необхідно платити за обслуговування по 200 гривень на місяць та підключати інтернет.

Касові апарати погано працюють в холодну пору року, їхнє використання потребує додаткового навчання, а також ведення спеціальної документації. До того ж, підприємці побоюються, що наявність нової документації сприятиме додатковим перевіркам з боку контрольних органів. Ініціаторами заходу є міська профспілка працівників торгівлі і незалежна профспілка «Солідарність».

Резолюцію акції протесту було передано заступнику голови Черкаської облдержадміністрації Юрію Сасу і керівникові державної фіскальної служби в Черкаській області.

Завтра учасники пікету планують виїзд до Києва, щоб провести аналогічну акцію біля Верховної Ради України.

Поділитись

Коментарі

Вгору