Підприємства Черкащини заборгували майже 3 мільйони гривень зарплатні

07 червня 2018, 21:52


Протягом перших 5 місяців 2018 року до виконання підлягало 74 855 виконавчих документів. З них фактично було виконано 7938 виконавчих документів, що складає близько 10% від загальної кількості таких документів. Про це повідомив начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренок під час прес-конференції.

По стягненню заборгованості по заробітній платі перебувало 222 виконавчих документи на загальну суму 7,2 мільйони гривень. Фактично було завершено 130 виконавчих документи на загальну суму понад 3 мільйони гривень.

Серед найбільших боржників із зарплатні на початок року було ПАТ “Азот”. Заборгованість якого складала понад 3,15 мільйони гривень. Від початку року з підприємства було стягнено 2,6 мільйони гривень.

— В порівнянні з попереднім роком ми маємо позитивну динаміку, яка перевищує динаміку за 2017 рік. Серед найбільших боржників по заробітній платі є ПАТ “Азот”, СУБ “Митниця” та КП “Центр адміністрування та моніторингу Черкаської міської ради”, — розповів заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Юрій Вишневський.

На сьогодні на Черкащині 20 підприємстві мають заборгованість по заробітній платі на загальну суму 2,8 мільйони гривень.

Вгору