Підприємець Мкртчян традиційно долучився до очищення Черкас від снігу

19 січня 2018, 18:31

Сьогодні під час засідання оперативного штабу міський голова Анатолій Бондаренко повідомив, що на прохання допомогти місту з очищенням доріг відгукнулися лише 4 підприємці, серед них і черкаський бізнесмен Араік Мкртчян, пише "Вичерпно".

- Уже третій рік поспіль ми долучаємось і допомагаємо місту боротися зі снігом. Не можна залишатися осторонь, коли місто стало заручником снігового колапсу, — говорить Араік Рафікович.

За сьогодні та вчора силами та технікою підприємця було очищено від снігу декілька дворів у Південно-Західному районі, територію ЗОШ№ 32, СШ №28 ім. Т.Шевченка, СШ №27 ім. М.Путейка, а також територію ДНЗ №89.

- Складні погодні умови додали клопотів. Тож силами працівників були розчищені підходи до школи й частина тротуарів. Проте самотужки закладові справлятися з кучугурами мокрого снігу було заважко. Розчистити від снігових заметів дорогу на під’їздах до школи та на її території допоміг Мкртчян Араік Рафікович. Він надав техніку для упорядкування пришкільних територій – старшої та початкової . Тепер можна під’їхати транспортом до усіх життєво важливих місць на території школи, — пише на своїй сторінці Facebook директор СШ №28 ім. Т.Шевченка Тетяна Скорик.

 

 

Вгору