Підприємці Черкас підтримали автопробігом кандидата в нардепи Олега Лисака

17 липня 2019, 18:05

Більше ста активістів проїхали сьогодні колоною від Соборної площі на підтримку кандидата в народні депутати по 194-му округу Олега Лисака. В рамках масового автопробігу члени ГО «Громадський спротив свавіллю влади» подали позов до суду щодо підняття тарифів на обслуговування багатоквартирних будинків.

 

- Після ліквідації Соснівської та Придніпровської СУБ в міській раді провели конкурс на нового управителя. Там брала участь лише одна компанія і запропонувала ціну удвічі більшу, ніж ми платили до цього. Наша команда проти, вважаємо, що це другий «Ротердам+» черкаського масштабу. Громадська організація «Громадський спротив свавіллю влади», яку я очолюю, звернула увагу на цю проблему. Знаємо, що депутати проголосували за скасування результатів конкурсу, проте мер наклав на це рішення вето. Наші активісти підготували позов, щоб суд розібрався, чи дійсно нові тарифи обґрунтовані чи їх потрібно скасувати,- сказав кандидат у народні депутати по 194-му округу Олег Лисак.

ГО «Громадський супротив свавіллю влади» на чолі з Олегом Лисаком протягом останніх кількох років відстоюють інтереси черкаських підприємців і простих людей. Рішучість і наполегливість у діалозі з владою вже дає свої результати: вона починає не тільки прислуховуватися до активістів, але й діяти в інтересах звичайних людей.

- Ми насамперед відстоюємо інтереси простих черкащан. Нещодавно мешканцям багатоквартирних будинків прийшли платіжки із удвічі більшими тарифами за утримання будинків. Проте людям не пояснили, чому ціна так зросла. Особисто я за те, щоб працівники управителя мали гідну заробітну плату, працювали на сучасній техніці та виконували всі роботи вчасно і якісно. Звісно, що все це потрібно закладати в тариф, але людям варто показати розрахунки, щоб вони розуміли за шо платять, - говорить керівник виборчого штабу кандидата в народні депутати по 194-му виборчому округу Олега Лисака, юрист і член ГО «Громадський спротив свавіллю влади» Руслан Дудоладов.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору