Підозрюваного у вбивстві депутата взяли під варту

26 травня 2018, 16:24

Фото: Олександр Рибалка

Миколі Гончару, якого підозрюють у вбивстві депутата обласної ради та екс-заступника мера Черкас Сергія Гури, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, пише "Кропива".

Відповідну ухвалу стосовно підозрюваного  сьогодні виніс Соснівський районний суд. З зали суду підозрюваного відправили до СІЗО під посиленим конвоєм.

Прокурор та слідчі інкримінували дії підозрюваного за статтями 147 ККУ (взяття в заручники людей) та 115 ККУ (вбивство). За фабулою кримінального провадження озвученою в залі суду, 24 травня підозрюваний близько 17.40 на власному автомобілі прибув до будівлі по вул. Хрещатик 221. Зайшовши до офісного приміщення нападник озброєний пістолетом ТТ та гранатою наказав співробітникам офісу покинути приміщення та залишився розмовляти з Сергієм Гурою. Коли до кабінету зайшов водій-охоронець депутата Володимир Крітевич, нападник наказав останньому сісти і не виходити.

На підставі неприязних відносин під час розмови, які виникли на основі спільного ведення бізнесових справ, нападник здійснив три постріли в депутата, після чого останній загинув на місці. Водій-охоронець в цей час встиг вибігти з кабінету, а потім завдав нападнику поранення з пневматичної зброї в шию. Нападник втратив свідомість, внаслідок поранення, та був затриманий працівниками поліції.

Фото: Олександр Рибалка

Сторона обвинувачення вимагала для підозрюваного обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. В суді сторона обвинувачення надала довідку лікаря про можливість підозрюваного перебування під вартою в СІЗО.

Натомість адвокат призначений державою, заперечив проти обрання запобіжного заходу виключно у вигляді тримання під вартою. Наголосив на необхідності продовження лікування після поранення в шию.

У ході розгляду справи адвокат підозрюваного заявив про ознаки фальсифікацій у справі та продемонстрував протокол затримання підозрюваного який складено 24 травня о 13.10 за кілька годин до трагічних подій.

Заслухавши сторони процесу суддя Троян ухвалила задовольнити повністю клопотання обвинувачення про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, у результаті збройної сутички 24 травня, кількома пострілами було вбито депутата Черкаської обласної ради Сергія Гуру.

Вгору