Підозрюваних у вбивстві журналіста Сергієнка залишили за ґратами

12 січня 2019, 18:29

На 60 діб подовжили термін перебування за ґратами чотирьом підозрюваним у вбивстві журналіста Василя Сергієнка, інформує 5 канал.

Рішення ухвалила колегія суддів апеляційного суду Черкаської області за клопотанням прокуратури.

- Щодо продовження – то я вважаю, що всі ті ризики, які були встановлені судом при обранні запобіжного заходу – вони не відпали, на сьогоднішній день вони існують, – заявив начальник відділу обласної прокуратури Антон Греков.

Адвокати підозрюваних подали апеляційні скарги про зміну запобіжного заходу своїм підзахисним з перебування під вартою на будь-які, не пов’язані з утриманням за ґратами. Але їхні прохання судді не задовольнили.

- Штучні аргументи, які прокуратурою були надані до суду щодо зміни запобіжного заходу – ми працюємо над їх розбиттям. Ми повторно буде клопотати про зміну запобіжного заходу", – запевнив адвокат підозрюваних Олександр Шадрін.

Громадського активіста та журналіста Василя Сергієнка навесні 2014 року побили та викрали з подвір'я власного будинку. Наступного дня його тіло зі слідами тортур знайшли у лісі. Посмертно активісту присвоїли звання Героя України.

Вгору