Підозрюваний у смертельній ДТП скаржиться, що його били в поліції

23 жовтня 2018, 19:51

Підозрюваний у смертельній ДТП скаржиться, що його били в поліції

Миколі Захаренку, якого підозрюють у смертельній ДТП, де загинули дружина та син черкаського поліцейського, продовжили термін тримання під вартою ще на місяць без права внесення застави. Таке рішення прийняв сьогодні, 23 жовтня, Придніпровський районний суд міста Черкаси.

Підозрюваний знову наголошував на тому, що в суду немає доказів його вини і просив зачитати показання тих, хто був із ним в автомобілі під час аварії.

Натомість заступниця керівника відділу прокуратури Черкаської області Вікторія Дидич це прохання заперечила, адже для обвинувачення підозрюваного беруться до уваги не лише покази свідків, до того ж, зараз обирають міру запобіжного заходу, а не розглядають справу по суті.

За словами Вікторії Дідич, наразі досудове розслідування завершено і підозрюваний, його адвокат та потерпілі мають ознайомитися із матеріалами справи. Підозрюваний Микола Захаренко вже ознайомився з першим томом, але сам говорить, що нічого не пам’яєтає.

- Минулого тижня мене вивезли в ізолятор тимчасового тримання для ознайомлення із матеріалами справи, але я не зміг нормально оце зробити, бо мене побили і тому через свій стан не можу згадати, що я там читав. Я написав розписку, що ознайомився із матеріалами, бо на мене тиснули, - сказав Захаренко.

Нагадаємо, що апеляційну скаргу водія, якого підозрюють у скоєнні трагічної ДТП, що спричинила загибель родини черкаського поліцейського, розглянули сьогодні в Апеляційному суді Черкаської області.

Попри клопотання самого підозрюваного і його захисту,  суд відхилив його скаргу та залишив під вартою.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Алекс :

Так и надо. Таких нужно убивать!

Черкащанка :

Вы представляете, сколько было бы убитых, если бы так рассуждали! Вадим Берёза,экс-депутат,любимчик Тулуба, сбил молодую женщину – его не посадили из-за отсутствия состава преступления. А он был бы уже не живой (слудя вашим словам). Экс-депутат(ка) Любовь Савченко насмерть сбила велосипедиста ещё В ИЮНЕ, а она – на свободе! Панна Артюх сбила намерть пожилую женщину и она – на свободе! А по вашим словам они должны были быть “убитыми”! Их не только не убивают, их даже не сажают! А вы хотите,чтобы этого парня “убили”! А как насчёт остальных убийц на дорогах?

Черкащанка :

Прошу прощения, в четвёртой строке читать:”…(СЛЕДУЯ вашим словам)”.

Вгору