Підлеглі Пустовара розводять на гроші тальнівського свободівця?

18 листопада 2014, 11:43

-

Депутат Черкаської міської ради, голова Черкаської міської організації ВО "Свобода", керівник Черкаської обласної прес-служби ВО "Свобода" Ярослав Нищик звернувся до очільника обласної міліції Владислава Пустовара з проханням розібратися з керівництвом тальнівською міліцією.

"У місті Тальному склалася дуже неприємна ситуація, в яку Ваші підлеглі втягують члена ВО "Свобода" Сергія Грубого. Звинувачують його у фінансових махінаціях", - написав Нищик Пустовару у Facebook.

За словами черкаського свободівця, головними фігурантами у цій справі є очільник Тальнівського РВ УМВС Ігор Голота, його заступник Сергій Поліщук та слідчий Максим Крутоус. Зокрема Сергія Грубого звинувачують у знятті коштів з чужої картки, не беручи до уваги пояснення його як підозрюваного. А як компромісний варіант пропонують повернути нібито вкрадені 4000 тисячі гривень "потерпілим".

"Що цікаво, і "потерпілі" пропонують таку ж саму операцію, і при цьому номер телефона Сергія Грубого вони отримали відразу після затримання його працівниками міліції - тобто працівники міліції навдивовиж опереативно спрацювали: за 6 годин встигли отримати заяву про злочин та знайти власника картки, з якої були переведені в готівку перераховані кошти.

Всіх подробиць справи я не буду тут викладати, адже це, напевно, таємниця слідства. Проте прошу Вас оперативно відреагувати на це звернення, не допустити порушення законності працівниками міліції.

Не хотілося б думати, що в такий складний для держави час, після Революції Гідності та прийняття Закону України "Про очищення влади" в правоохоронних органах можуть залишатися працівники, які використовують своє службове становище для незаконного збагачення, а кажучи простіше для участі в "розводняках". Щиро сподіваюсь, що ця прикра помилка буде виправлена. Сергія Грубого з підозрюваного, в якого фактично вимагають повернути кошти, які він не отримував, перкваліфікують у свідка", - розповів про ситуацію Ярослав Нищик.

Поділитись

Коментарі

Вгору