Під’їзд черкаської багатоповерхівки перетворився на Ніагарський водоспад (відео)

11 січня 2017, 12:18

potopЦілу ніч з 9 на 10 грудня мешканці будинку по вулиці Гагаріна, 83 збирали воду, яка текла з 10 поверху так, що на 1-му утворилась величезна калюжа.  А все через замерзлу лівнівку, йдеться у сюжеті ЧСН.

З 10 години вечора у одній із багатоповерхівок Черкас йшов дощ. Цілу ніч Софія Гарніківна разом із сім’єю чергували на сходовому майданчику. За ніч вони зібрали, щонайменше, 25 літрів води!

За допомогою звертались і у аварійну службу, і у колишній СУБ, і навіть до міськради на гарячу лінію. Проте, година була вже пізня, тож допомогти мешканцям будинку ніхто не взявся. Сказали, що замерзлу лівнівку чиститимуть зранку. Коли приїхала знімальна група ЧСН – дощ все ще йшов. Мешканці хвилюються, щоб не сталося короткого замикання.

Не минуло і 12 годин, лівнівку прочистили, але хто саме – працівники відповідних служб чи відповідальний мешканець будинку – досі не відомо.  

ОСББ у будинку лишень створюють. Однак, у будь якому разі, мешканцям цієї багатоповерхівки доведеться самотужки ремонтувати пошкоджені водою квартири та під’їзд.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору