“Під синьо-жовтим прапором свободи”: у “Серці України” чуттєво привітали з Днем Незалежності (відео)

24 серпня 2020, 12:07

Флешмоб "Шпола - серце України" до Дня державного прапору та Дня Незалежності провели у Шполянській ОТГ. Ініціаторами стали: Шполянська міська рада ОТГ та шполянська міська організація ВО “Черкащани”. Кадри з проведеного флешмобу лягли в основу відеокліпу, який шполяни відзняли на пісню “Зродились ми великої години”.

З нагоди державних свят у Шполі відбулась патріотична акція "Шпола - серце України". В рамках флешмобу усім охочим безкоштовно роздавали жовто-блакитні прапори, стяги, прапорці та стрічки, аби містяни могли прикрасити ними свої двори. Шполяни підхопили ініціативу і загалом було вивішено близько двох тисяч прапорів. 

Також дорогами міста Шполи проїхав патріотичний автопробіг, до участі в якому долучилося понад 50 автівок - прикрашені державними прапорами.

У мережі Facebook опубліковано відео з виконанням відомої пісні “Зродились ми великої години” на вірші Олеся Бабія, який підкорив користувачів.



Нагадаємо, з нагоди Дня Незалежності шполянська міська організація ВО “Черкащани” пропонує долучитися до флешмобу “Моя Незалежність” у мережі “Фейсбук” та виграти цінний приз - новенький смартфон.

Поділитись

Коментарі

Вгору