Під Черкасами невідомі незаконно вивантажили пташині рештки (фото)

21 лютого 2018, 10:59

У Червоній Слободі невідомими особами з вантажного автомобіля незаконно скинуто відходи тваринництва (залишки птиці), повідомив на своїй сторінці у facebook заступник начальника Держекоінспекції Олександр Позняков.

Учора Держекоінспекції  надійшло повідомлення, що в адмінмежах с. Червона Слобода Черкаського району поблизу бази відпочинку «Байкал» виявлено несанкціоноване звалище відходів тваринництва (залишки птиці) та твердих побутових відходів.

В ході обстеження території, встановлено, що невідомими особами вивезені відходи тваринництва на заасфальтовану ділянку бувшого господарського двору.

- Відповідно до маркування, знайденого на місці встановлено, що відходи потрапили до нас із однієї з областей, яка межує з Черкаською. Дивує той факт, що порушники здійснили вивантаження не на відкриту земельну ділянку, а на заасфальтовану, тобто розраховуючи на мінімальні санкції за таке порушення, - інформує Олександр Позняков.

Для встановлення осіб, винних у порушенні вимог законодавства на місце події прибула слідчо-оперативна група Черкаського ВП ГУ НП в Черкаській області. Працівниками поліції проводяться заходи направлені на встановлення осіб причетних до правопорушення.

Поділитись

Коментарі

кузя сказав:

оце собакам-безхатькам свято!

кузя сказав:

Оце собакам-безхатькам пір на весь мир

Вгору