Під час паломництва хасидів уманчан охоронятимуть майже 400 міліціонерів

22 серпня 2015, 07:12

1

Про це під час зустрічі представників МВС з делегацією держави Ізраїль на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом держави Ізраїль в Україні Еліавом Бєлоцерковськім повідомив заступник міністра внутрішніх справ України з питань європейської інтеграції Тігран Авакян.

Щороку із настанням осені в місті Умань розпочинаються святкування паломниками-хасидами Рош-га-Шана, єврейського Нового року. З метою належного забезпечення охорони громадського порядку й безпеки громадян під час перебування в Умані паломників-хасидів Міністерством внутрішніх справ розроблено низку організаційно-практичних заходів.

За словами заступника глави МВС Тіграна Авакяна, спокій та безпеку гостей забезпечуватимуть понад 400 правоохоронців. Крім того, для надійної охорони від можливого посягання на релігійні святині залучатимуться працівники кінологічної служби та вибухотехніки.

– Найактуальнішим питанням для нас є забезпечення безпеки під час цього заходу, –зазначив Тігран Авакян.

Начальник управління Департаменту громадської безпеки МВС України Андрій Чалий повідомив ізраїльську делегацію про те, що цього року, як і завжди, особлива увага приділятиметься заходам безпеки іноземних гостей. Саме тому він закликав прочан з розумінням поставитися до роботи українських правоохоронців.

– Працівники міліції, які забезпечуватимуть охорону громадського порядку, мають суттєвий досвід. Всі вони нестимуть службу із зброєю та спеціальними засобами. Перед початком заходу правоохоронці проведуть ретельний огляд місцевості на наявність підозрілих предметів, – зауважив Андрій Чалий.

Крім того, нарядами ДАІ здійснюватиметься супроводження транспортних засобів, якими прямуватимуть організовані групи іноземців до місць проведення культових заходів.

Для забезпечення надійної охорони правопорядку та оперативного реагування на події буде створено оперативний штаб. Туди надходитиме вся інформація щодо приїзду та перебування хасидів в Україні, а також можливих порушень громадського порядку.

Допомогу українським правоохоронцям в охороні громадського порядку під час паломництва хасидів вже декілька років поспіль надають колеги з Ізраїлю. Цього року разом з українськими міліціонерами також працюватимуть ізраїльські поліцейські. Вони допомагатимуть у врегулюванні можливих інцидентів, а також надаватимуть консультаційно-правову допомогу.

Коментарі

Вгору