Під час операції “Перевізник” на Черкащині перевірили майже 3 тисячі автобусів

28 серпня 2018, 11:19
Поліція і дорожники звітувались за операцію "Перевізник"

Фото: Про все

У порівнянні з минулим роком аварійність на дорогах зросла на понад 59%. Тому поліція спільно з Укртрансбезпекою та Черкаською ОДА провели на Черкащині операцію з умовною назвою «Перевізник», за результатами якої було складено близько 630 адмінпротоколів у сфері пасажироперевезення.

Про це на прес-конференції розповів начальник ГУНП в Черкаській області Черкащини Валерій Лютий.

За його словами, в рамках проведеної операції було перевірено понад три тисячі транспортних засобів, котрі здійснювали перевезення пасажирів, 73 з них були технічно несправними і в семи автобусах недобросовісні перевізники встановили додаткові сидіння, тим самим, вчинивши незаконне переобладнання.

На думку Лютого, одна із причин таких порушень – стоянка автобусів поза межами підприємства, що унеможливлює грамотний технічний контроль транспорту, що здійснює перевезення пасажирів.

- Є порушення, про які знають підприємці-перевізники, але не вживають ніяких заходів. Є певна дисципліна і водій знає, що після закінчення роботи він заїде на підприємство, де транспорт огляне механік, тоді порушень було б менше, — зауважив начальник ГУНП.

Окрім того, поліцейські повідомили, що під час проведення вказаної операції, було виявлено два факти керування водіями пасажирських автобусів в стані сп’яніння. Щоправда, правоохоронці зазначили, що на момент скоєння таких правопорушень пасажирів в автобусах не було.

Поліція і дорожники звітувались за операцію "Перевізник"

Фото: Про все

Присутній на заході керівник Департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сергій Чубань висловив свої побажання щодо можливості створення в області вузькоспеціалізованого підрозділу з числа поліцейських, представників Укртрансбезпеки та обласної влади, котрі слідкували б за безпекою на дорогах та виявляли порушення в сфері пасажироперевезення.

Василь сказав:

керівник Департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сергій Чубань краще б зайнявся своїми прямими обов’язками – розвитком та утриманням автомобільних доріг.

Вгору