Під час негоди на маршрути в області не вийшли десятки автобусів

30 січня 2018, 07:43

Фото з сайту ck.dsns.gov.ua.

Під час координаційної наради в ОДА повідомили, скільки рейсів не вийшли на маршрути в області через негоду.  23 січня не вийшло на маршрут 66 рейсів. Зокрема в Тальнівському, Городищенському, Звенигородському, Черкаському та Корсунь-Шевченківському районах. 24 січня – 90 рейсів, пише "Інфоміст".

З 25 січня статистика пішла на спад. Цього дня на маршрут не вийшло 16 рейсів у Корсунь-Шевченківському, Черкаському та Уманському районах. 26 січня – 33 рейси у  Шполі та Умані.

– Хочу зауважити, що в Умані транспорт не вийшов тому, що через сильні морози не завівся транспорт, а у Шполянському – через не прочищені дороги. "Укрпошта" надала інформацію, що непроїзними є села Городищенського, Шполянського, частково Звенигородського, Тальнівського та Катеринопільського районів, – повідомив начальник управління транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу Сергій Чубань.

Станом на сьогодні у Шполянському районі не вийшло 10 рейсів на маршрути. У Тальнівському вийшли рейси на всі маршрути, але місцями проїзд був ускладнений.

Вгору