Петиція про дострокове припинення діяльності Черкаської міськради набрала необхідну кількість голосів

21 серпня 2017, 10:09

Електронна петиція на сайті Черкаської міської ради про дострокове припинення діяльності та переобрання складу міськради набрала понад 250 підписів, інформує vikka.ua.

Ініціатором петиції виступив колишній член виконкому Дмитро Кухарчук. Від імені черкащан, він просить міського голову Анатолія Бондаренка звернутись до Верховної Ради України із поданням щодо дострокового розпуску та переобрання складу Черкаської міської ради.

"З огляду на високу кількість нeзаконних рішeнь Черкаської міської ради, які визнані такими у судовому порядку, та зважаючи на низький рівень довіри черкащан до діючого складу Черкаської міської ради та на неспроможність депутатів виконувати покладені на них функції, про що яскраво свідчать численні скандали довкола рішень ЧМР у останні місяці, громада міста Черкаси наполягає на нагальному розпуску та переобранні депутатів Черкаської міської ради.

Черкащани більше не можуть вважати справжніми народними обранцями людей, які зраджують інтереси своїх виборців, та займаються інтригантством та власними бізнесовими інтересами замість роботи на благо нашого міста", – йдеться у петиції.

Коментарі

Вгору