Петицією про допорогові закупівлі в Черкасах цікавились навіть іноземці

28 грудня 2016, 09:58

петиція-до-президента

Тема допорогових закупівель через систему ProZorro в Черкасах закіцавила навіть іноземних громадян. Це засвідчили результати голосування за зареєстровану наприкінці листопада на сайті міської ради петицію.

Електронне звернення про повернення допорогових закупівель тоді набрало 513 голосів. Однак, як з’ясували ІТ-фахівці, які модерують відповідний сайт, за нього, окрім безпосередньо самих черкасців, голосували мешканці низки інших міст. Більше того – не тільки українських, а й закордону.

Так, згідно отриманих даних, її підтримали в Ісландії, Румунії, японській столиці Токіо, болгарському місті Варна, у німецькому Франкфурті, в Амстердамі, Варшаві, Москві та Санкт-Петербурзі, у Канаді, Каліфорнії та Вашингтоні.

Серед жителів України за петицію про допорогові закупівлі в Черкасах голосували в Смілі, Харкові, Києві, Одесі, Запоріжжі та в Житомирі.

За словами секретаря Черкаської міської ради Олександра Радуцького, петиція відображала б більш реальну картину волевиявлення жителів міста, аби за неї голосувала виключно територіальна громада Черкас, адже такі важливі для міста питання мають вирішувати, в першу чергу, самі черкащани.

– Зважаючи на це, існуюча система подання та підтримання електронних петицій потребує вдосконалення, – переконаний Олександр Романович.

За інформацією прес-служби Черкаської міськради

Поділитись

Коментарі

Вгору