Петро Чернявський: “Чому з будь-якого приводу мають горіти шини?”

14 грудня 2014, 09:54

189580_171173092933103_4602437_n

Зухвалість та безвідповідальність обленерго щодо режиму відключення електроенергії викликає виправданий гнів і обурення громадян. Люди з розумінням ставляться до таких проблем. Їх обурює інше. Невже так важко оприлюднити і довести до відома громадян та підприємств похвилинний (саме похвилинний) графік відключень?

Адже і без того вразлива економіка на межі виживання. Пекарі замісили хліб, а раптове відключення живлення змушує викидати тісто в урну, виготовлення солодощів – теж саме, поліграфісти не можуть вимити вали, і тут не лише втрата фарби, а й вихід з ладу дорого обладнання, що не виносить скачків напруги, фарбування авто потребує нового перефарбування і так до безкінечності. Підприємства несуть значні збитки і ніхто за це не несе відповідальності.

Просте рішення – довести похвилинний графік відключень кожному виробнику і громаді дозволило б прилаштувати технологічні процеси відповідно до графіку відключень, а громадяни змогли б завчасно виключати і включати свої електроприлади, зберігаючи їх ресурс роботи. Невже для цього потрібно так багато мізків? Чому до цього так байдуже відноситься монополіст, чому обласна адміністрація не втручається (адже вона завжди декларує турботу про людей, про малий та середній бізнес). Чому з будь-якого приводу мають горіти шини?

На фоні цього дивним залишається той факт, що після включення електороенергії, в селах продовжує горіти зовнішнє освітлення на стовпах майже до ранку. Я розумію, що в містах і селах воно необхідне, але в даній ситуації (якщо вона дійсно наскільки критична) то можна було б і зекономіти.

Вгору