Петро Чернявський: “Чому з будь-якого приводу мають горіти шини?”

14 грудня 2014, 09:54

189580_171173092933103_4602437_n

Зухвалість та безвідповідальність обленерго щодо режиму відключення електроенергії викликає виправданий гнів і обурення громадян. Люди з розумінням ставляться до таких проблем. Їх обурює інше. Невже так важко оприлюднити і довести до відома громадян та підприємств похвилинний (саме похвилинний) графік відключень?

Адже і без того вразлива економіка на межі виживання. Пекарі замісили хліб, а раптове відключення живлення змушує викидати тісто в урну, виготовлення солодощів – теж саме, поліграфісти не можуть вимити вали, і тут не лише втрата фарби, а й вихід з ладу дорого обладнання, що не виносить скачків напруги, фарбування авто потребує нового перефарбування і так до безкінечності. Підприємства несуть значні збитки і ніхто за це не несе відповідальності.

Просте рішення – довести похвилинний графік відключень кожному виробнику і громаді дозволило б прилаштувати технологічні процеси відповідно до графіку відключень, а громадяни змогли б завчасно виключати і включати свої електроприлади, зберігаючи їх ресурс роботи. Невже для цього потрібно так багато мізків? Чому до цього так байдуже відноситься монополіст, чому обласна адміністрація не втручається (адже вона завжди декларує турботу про людей, про малий та середній бізнес). Чому з будь-якого приводу мають горіти шини?

На фоні цього дивним залишається той факт, що після включення електороенергії, в селах продовжує горіти зовнішнє освітлення на стовпах майже до ранку. Я розумію, що в містах і селах воно необхідне, але в даній ситуації (якщо вона дійсно наскільки критична) то можна було б і зекономіти.

Коментарі

Світлана сказав:

Усе це нехлюйство від безвідповідальності !
Обленерго варто також узгоджувати відключення з ліфтовими службами, адже ліфти відключають за 30-40 хв. до відключення світла!!!

Світлана сказав:

Пропоную здійснити соціально орієнтовану акцію для чиновників, які мають відповідати в місті Черкаси та в області за регулювання часу відключення світла. Назва “Спробуй сам”.
Суть: різних чиновників (по одному) делегувати протягом доби на перебування в одному з соціальних закладів міста (області). Наприклад, у заклад для дітей із обмеженим слухом, в молодшу групу дитячого садка, в дитячий будинок для немовлят, у лікарню, в стоматполіклініку тощо. Доручити чиновнику (з підключеним мікрофоном) коментувати свої враження, особливо в той час, коли відключається ліфт, а треба везти каталку з хворим або вагітною жінкою, тощо.
Телестудіям запропонувати зняти сюжет (оплата за рахунок Обленерго як соціально спрямований). Цікаво, які враження будуть у певних осіб, коли треба дитинку на горщик садити, підмити, а хворому подати судно та ін.)? Також дуже цікаво дізнатися про враження щодо перебування в закритому протягом години ліфті (якось у Південно-західному районі Черкас ми з чоловіком та двома малими дітьми протягом години взимку мали досвід перебування в темному ліфті), а цієї зими наш сусід (це лише те, що я особисто знаю) протягом 20 хв. “відпочивав” у ліфті в районі “Митниця” й красномовно ділився враженнями.
Якщо треба економити в скрутну для країни годину, люди розуміють цю потребу, але нехлюйство та безвідповільність і непрофесіоналізм регулювання графіку відключення (як мінімум!) – це як пояснити?!!
Якщо треба коментар для сюжету, можу сприяти.
З повагою, черкащанка к.е.н., доц., голова Правління громадської організації “КолоОбіг” Світлана Станіславівна Бєляєва

Михаил сказав:

Чернявский редкий гандон. Кидает людей на деньги. Сука редкая.

Вгору