Перший безалкогольний фестиваль танців і фарб зібрав понад тисячу уманчан (фото)

05 вересня 2016, 14:26

1

Понад тисячу уманчан розфарбували перші осінні вихідні у всі кольори веселки. В місті вперше відгримів фестиваль танців і фарб «Танці без кордонів», пише Вечірня Умань.

Хореографічні колективи з великих міст і маленьких містечок запалювали публіку феєричними танцями, під які відривались як дорослі, так і непосидюча малеча.

2

Яскравих емоцій фестивалю додали фарби холі, уманчани влаштували кілька кольорових флешмобів. А під виступ гурту «Багіров бенд» із синіх та жовтих фарб утворили прапор України.

3

«От ти такий стоїш без настрою, і тут до тебе підбігає кілька геть незнайомих людей, обсипають тебе фарбою з ніг до голови та тягнуть танцювати з ними. Хочеш ти того чи ні, але посмішка сама з’являється на твоєму обличчі, і ти вже разом з усіма відриваєшся під запальну музику», - розповідає студентка Олена Бугай.

4

Фестиваль емоцій та кольорів завершився спільним виконанням гімну України учасниками гостями та організаторами фестивалю:

- "Танці без кордонів" стали справжнім святом для усієї родини: малеча веселилася з аніматорами, молодь долучилась до фестивалю холі і натанцюватись досхочу під улюблених ді-джеїв, а дорослі насолодитись якісною музикою від учасників Х-фактору - гурту «Багіров бенд», - розповідає організатор фестивалю Мар’яна Ярова. – Фестиваль став яскравим прикладом того, що наша молодь вміє відпочивати тверезо, вміє обмінюватись емоціями, і заряджати енергією.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору