Першу ялинку в Україні запалювали 200 черкаських дідів морозів (фото, відео)

01 грудня 2014, 23:43
IMG_0817

Фото: Про все

Близько двохсот маленьких дідів морозів енергією своїх сердець та ритмом танцю сьогодні о 17.00 запалили у Черкасах головну ялинку міста. Цим самим дали старт новорічним святкуванням у Черкасах. 

IMG_0844

Фото: Про все

Вкотре наше місто тримає першість у відкритті Новорічної ялинки в країні. Сьогодні родзинкою свята став флешмоб від Діда Мороза та Снігуроньки.

IMG_0837

Фото: Про все

- Діти виявили бажання, відкрити ялинку флешмобом. Ми так і запланували, і нашою енергією запалили лісову красуню, - розповіла директор департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаського міськвиконкому Марина Бакланова. - Ми перестали робити це "під галочку". Були розіслані запрошення й сьогодні прийшли ті, хто реально хотіли. На репетиції було близько двохсот дітей. Я думаю, що під час самого відкриття їх було навіть більше. 

IMG_0826

Фото: Про все

За її словами, філософський підтекст флешмобу такий, що ми можемо досягти більшого, якщо об’єднаємося. А також показати, що Дід Мороз також людина й може танцювати по-молодіжному.

IMG_0845

Фото: Про все

- Цією подією новорічні заходи тільки розпочаті. В цьому році ми плануємо провести численні майстер класи, різні презентації. Якщо говорити про бюджет, то він  мінімальний, оскільки основні гроші ми вкладаємо саме у проведення майстер-класів та для новорічних подарунків дітям незахищених категорій. Цьогоріч це символічна сума.

IMG_0828

Фото: Про все

Прикрасьте святковий інтер'єр зі смаком! Веселі гірлянди з кульок 50 грн/м.

IMG_0836

Фото: Про все

IMG_0824

Фото: Про все

IMG_0816

Фото: Про все

IMG_0839

Фото: Про всеУсі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору