Перші дні серпня на Черкащині будуть найспекотнішими за все літо (відео)

02 серпня 2017, 08:44

Перші сім днів серпня будуть найспекотнішими за все літо, прогнозують синоптики. Позначка термометра вже сягнула плюс тридцяти, втім це не межа, запевняють в обласному гідрометцентрі. Від високої температури повітря люди ховаються під кондиціонерами, купаються в річці та міських фонтанах. А ще скуповують літрами охолоджуючі напої та морозиво, повідомляє "ЧСН".

Усі сім пляжів Черкас переповнені відпочивальниками. Люди шукають порятунку від спеки поблизу водойм. Юлія Агаріна в такі дні від сонця ховається. Жінка на останньому місяці вагітності. І зі своїм п’ятирічним сином виходить на вулицю рано вранці чи надвечір.

Контейнери з морозивом черкасці спустошують за лічені години, розповідає бармен кафе Сергій. Дорослі люблять морозиво не менше від дітей, тож купують його часто і їдять великими порціями.

Їсти морозиво, пити побільше води, та не забувати про головні убори - це перші та найпростіші поради лікарів для зморених спекою людей.

- Найважче нині гіпертонікам та іншим хворим на серцево-судинні захворювання, - розповідає лікар-кардіолог Оксана Герасим’юк.

Лікарі попереджають – перегрівання загрожує тепловим і сонячним ударом, зневодненням та загостренням хронічних захворювань.Нині чорнобильське відділення першої міської лікарні Черкас переповнене. 80% його пацієнтів – гіпертоніки, серед них Іван Войцех. 33-річному черкасцю вже нормалізували тиск, чоловік продовжує лікуватись.

У міському транспорті нині як в лазні. Не витримують і водії на дамбі, чекаючи на проїзд мостом. Тож, за можливості, варто скасувати будь-які поїздки в ці найспекотніші дні літа. З 11:00 до 16:00 лікарі радять бути у приміщенні. Пити чисту прохолодну воду та зовсім відмовитись від алкоголю та кави. Такі напої сприяють зневодненню організму. Його перші ознаки – запаморочення, головний біль та нудота. За згаданих симптомів варто одразу звернутися до лікаря.

Коментарі

Вгору