Перевізники вибачились і пообіцяли надалі возити черкаських пільговиків

13 липня 2018, 11:44
Перевізники вибачились

Фото: Про все

Сьогодні під час наради з перевізниками в Черкаській ОДА обговорювали ситуацію, яка склалась з перевезеннями пільговиків в області. 

Під час наради представники ветеранських організацій заявили підприємцям, що їм потрібно вирішувати спірні питання з владою та не робити заручниками ситуації пільговиків.

Пільговики VS перевізники: хто переможе у протистоянні за проїзд у Черкасах

Фото: Про все

- Якщо перевізники продовжать висувати ультиматуми та шантажувати пільговиків - до них застосують фізичну силу, а при необхідності блокуватимуть рух маршруток, - наголосив голова організації Черкаський союз учасників АТО Олексій Колісник.

Перевізники вибачились

Фото: Про все

Натомість представник перевізників директор ПрАТ «Черкаське АТП-17127» Олена Куниця повідомила, що ситуацію було штучно створено міською радою, яка готується до виборів. На вимогу ветеранів вона публічно вибачилась за оголошення, які було нещодавно розміщено в маршрутках, про припинення надання послуг пільговикам з 14 липня.

- Я прошу вибачення перед ветеранами та прошу всіх колег долучитись до вибачень за оголошення та, за ситуацію, яка виникла, - заявила Олена Куниця.

Її також підтримали представники інших перевізників, присутніх на нараді. Вони запевнили, що пільговиків та ветеранів АТО вони продовжать перевозити безкоштовно.

Вгору