Перевізники не можуть обґрунтувати, чому тариф на міський транспорт необхідно підвищити до 3 гривень, – Артюхов

04 червня 2014, 19:25

Сьогодні, 4 червня, на засіданні міськвиконкому розглядалося питання підвищення тарифів на громадський транспорт. Один з активістів Громадської Ради Черкас Дмитро Артюхов поділився своїми враженнями від заходу.

Про це йдеться на сайті Громадської Ради Черкас.

На жаль, присутні представники підприємств-перевізників так і не змогли надати економічне обґрунтування, за яким тариф на проїзд у міському транспорті мав би бути підвищений з 2,5 грн. до 3 грн. і вище, на чому наполягають деякі фірми. Більше того, вони занизили показники по кількості перевезених пасажирів, через що прагнули показати менші доходи у порівнянні з реальною ситуацією.

До речі, з 14 перевізників, які зараз працюють у Черкасах, лише 4 виступають за підвищення вартості ціни. Решта ж готові працювати за старими тарифами.

За результатами зустрічі питання про тариф на громадський транспорт було перенесене на наступне засідання виконкому.

Громадська Рада Черкас сформувала ряд вимог до можливих змін:

1. Всі питання про зміни тарифів на проїзд у міському транспорті мають вирішуватися тільки після громадських слухань.

2. Перед розглядом пропозицій по новим тарифам перевізники мають надати всі необхідні документи щодо структури діючих тарифів (обґрунтування собівартості здійснення перевезень у Черкасах, щоденна завантаженість маршрутів тощо), звіт про свої доходи, а також інформацію щодо кількості офіційно працевлаштованих водіїв та кондукторів, які працюють на маршрутах.

3. Провести перевірку виконання перевізниками умов договорів, на основі яких вони працюють у місті. Зокрема це стосується пунктів про дотримання встановленого графіку руху, обладнання системами GPS-моніторингу, пасажиромісткість мінімум у 90 місць і т.д.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору