Перевізники хочуть, щоб черкащани платили 15 грн за проїзд у маршрутках

22 грудня 2021, 12:04

Черкаська міська рада отримує розрахунки вартості проїзду від приватних перевізників та електротрансу. Наразі обґрунтування вартості перевіряється. Після цього буде сформовано проект рішення для виконавчого комітету і буде запущено регуляторну процедуру, інформують 18000.

Приватні перевізники дають свої обґрунтування вартості проїзду на суми від 9.80 грн до 15 грн. Нині департамент економіки перевіряє документацію та розрахунки, які надали перевізники.

Яку вартість проїзду вважають доцільною у мерії – там поки не повідомляють. Зазначають, що існують нормативи, за якими ця вартість буде обрахована.

– Ми наполягаємо на впровадженні валідаторів, оскільки перевірити реальний пасажиропотік, який є однією із складових формування тарифу, дуже важко, – пояснює директор департаменту економіки та розвитку Ірина Удод.

Далі за процедурою питання щодо вартості має бути внесене на засідання виконкому, який повинен запустити регуляторну процедуру. Після її завершення буде встановлено вартість.

Нині проїзд у маршрутках коштує 7 гривень, у тролейбусі – 5 грн. Вартість проїзду зросла на початку цього року.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Гість :

15 гривень? У Соломеного губа не дура.

1 :

А где написано что это заявка Соломенного на 15 грн?

амбудісмєнт :

В Соломенного хоч всі працівники офіційно оформлені і він може на щось претендувати, а в багатьох перевізників на маршрутках працюють нелегально як водії так і кондуктора. Автобуси Соломенного порівняно з іншими майже нові, а маршрут 31 – металобрухт, аналогічно як і 20,22,25 маршрути. Конкурси на маршрути – очковтіратєльство громадянам.

Ольга :

Їздити на “металобрухті” за 15 гривень?? В старих “Богданах” та “Пазах”, які втрачають колеса та вже давно треба списувати?
Була в німецькому містечку, де 55 тисяч мешканців, так там їздять великі європейського рівня автобуси-гармошки (до речі, сидять там від 5 до 10 пасажирів), і платять вони 0,1% від з/п. А ми повинні ризикувати своїм життям на цих старих коритах,та ще й платити 0,3%? Коли вводили тариф 5 грн., обіцяли нові великі європейські автобуси, комфорт та новий підхід до перевезень та пасажирів. А що маємо вже за 7 грн.??? Щоб зробити 15 грн. проїзд, треба спочатку вкластися по повній, закупити автобуси, а вже потім вимагати таку оплату! Ніхто не поїде в цих вже відпрауьованих “тачках” за такі гроші.

GROZ :

Сначала пенсионерам проезд компенсируйте коль закон о бесплатном проезде нарушаете, а потом поднимайте на сколько совести не хватит.
Бензин наверно с 30 до 60грн. у Вас подорожал, что проезд нужно с 7 до 15грн. поднимать.

Вгору