Обласний депутат “підсвітив” вулиці Ватутіного (ФОТО)

22 грудня 2021, 12:32

Наближення зимових свят, відчуття казки, яке їх супроводжує, завжди надавало грудневим дням атмосферу чарівності. Саме у цей період збуваються дитячі мрії, які вони пишуть у листах до Святого Миколая. А допомагають втілювати ці мрії його помічники - дорослі, які напередодні свята дарують оточенню незабутні враження.

Для Ватутіного цього року традиційно таким чарівником виступив голова фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» в Черкаській обласній раді Олександр Коваленко. Новорічна ілюмінація, яка прикрасила фасади навколишніх будинків, новорічну ялинку та казкові фігури навколо неї - його подарунок місту напередодні новорічних свят.

- Зимові передноворічні дні - це особлива атмосфера зимової феєрії, родинного тепла та щастя. На фоні суцільного негативу в новинах такі світлі дні додають оптимізму та віри у краще. Сподіваюся, що яскрава, різнокольорова ілюмінація додасть настрою і дітям, і дорослим, - зазначив Олександр Коваленко.

Святкову ілюмінацію депутат придбав за власні кошти.

- Звісно, не святами єдиними. Намагаюсь завжди протягом року допомогати жителям Ватутінської громади, - додав Олександр Коваленко.

Не лишив без уваги депутат і Ватутінський центр соціальних служб. В рамках інційованої центром благодійноїї акції «Подаруй дитині радість» для дітей, які мають інвалідність, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей
Олександр Коваленко став «помічником» святого Миколая та передав у дарунок 80 солодких пакунків.

За сприяння депутата протягом року постійну спонсорську допомогу отримували дитсадки, школи та медзаклади громади. Зокрема, ці кошти йшли на ремонти. Також фінансову підтримку від обласного обранця громада мала при організації свят, зокрема, Дня села.

*партнерський матеріал

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору