Перевізник відмовився обслуговувати автобусний маршрут №13

30 січня 2018, 09:10

У зв’язку зі стрімким подорожчанням палива та збитковістю тарифу підприємство ПАТ «Черкаське автотранспортне підприємство 17127» вимушене припинити обслуговування маршруту №13 «Вул. Генерала Момота – Вул. Кобзарська». Лист з відповідним повідомленням за підписом генерального директора цього підприємства О.І.Куниці напередодні надійшов до  Черкаської міської ради.

Про це повідомив начальник управління транспорту департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Віталій Москаленко.

Тож у подальшому цей маршрут виноситиметься на конкурс.

Нагадаємо, що в Черкасах  ПАТ «Черкаське АТП-17127» обслуговує також ще два міські автобусні маршрути №4 та №5.

За повідомленням прес-служби Черкаської міськради.

Олена сказав:

Нехай оптимізують свій парк авто, розроблять, як у Європі, тарифи на різні дистанції, тоді можна про щось говорити. У Сумах з 5.01.2018 року новий тариф – 3,50! Про що це говорить? Просто перевізники звикли до однієї цифри рентабельності, а коли з”явилася не астрономічна, а реальна, то вже шантажують та уходять з маршруту. Пішов з маршруту №14 – хтось пошкодував? Вихід завжди є. Не треба робити людей заручниками обставин.

юзр сказав:

Скуница шантажирует.. Пусть валит с Черкасс со своим металоломом..например в Драбов или Шполу. Там её Эталонам самый раз

Олександр сказав:

А в Драбові чи Шполі люди чимось гірші за черкащан? Що повинні їздити в гірших умовах?

юзр сказав:

Там воздух чище и меньше конкурентов на маршрут

Павло сказав:

Нічого, знайдеться інший перевізник з нормальними автобусами, а не з розвалюхами.

Вгору