Переселенці можуть втратити виплати від держави

07 листопада 2022, 08:38

Кабінет Міністрів України запровадив перевірку місця проживання ВПО. У разі недотримання нових правил переселенця можуть позбавити виплат. 

Факт проживання/перебування кожної особи з числа переміщених за фактичним місцем вибірково перевіряється посадовими особами територіального органу Національної соціальної сервісної служби України відповідно до інформації, яка була вказана людиною під час реєстрації ВПО.

У разі, якщо ВПО не було на місці проживання, його можуть позбавити виплат. Представники перевірочної групи залишають ВПО повідомлення про необхідність ідентифікації протягом 10 днів.

ВПО протягом 10 календарних днів має прибути до органу соціального захисту населення за місцем перебування на обліку і пройти ідентифікацію (при собі мати документ, що посвідчує особу), інакше виплати будуть скасовано.

Якщо протягом 10 календарних днів особа не прибула до органу соціального захисту населення і не підтвердила своє місце проживання, то орган соціального захисту населення приймає рішення про припинення надання допомоги на проживання з наступного місяця.

Поновлюється виплата щомісячної державної допомоги ВПО, коли особа, яка має право на таку виплату, стає на облік ВПО за місцем фактичного проживання.

За інформацією пресслужби департаменту соцполітики ЧМР

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору