Переселенка з Донеччини відкрила в Черкасах дитячий центр

01 жовтня 2019, 16:35

Переселенка Наталія Король два роки тому відкрила у Черкасах дитячий центр. За освітою жінка – вчителька хімії, біології та інформатики. До обласного центру приїхала із сім’єю у 2015 році з донецького міста Докучаєвськ, розповідає UA:Черкаси.

За словами засновниці дитячого центру Наталії Король під час занять акцент вона робить на практичних дослідах.

- У нас все-таки практика на першому місці, і щоб дитинка могла сама наливати, розливати, відмірювати, наша цільова аудиторія – діти від 4 до 12. Але, як показує практика, якщо до нас приходить дитина 15-16 років, їй так само цікаво.

Сьогодні серед учнів центру Кіра Ткаченко та Анжеліка Кращенко. Обидві дівчинки навчаються вдома, на дистанційній формі навчання.

- Мені дуже подобається робити молекули, і я люблю їх писати, взагалі цікаво, як все зроблено. Тому мені подобається різні кислоти вивчати. Дуже багато практики, багато розповідають, нам це все показують, розказують одночасно, і це все закладається у голові, і ти це все запам’ятовуєш.

Мама Кіри, Ірина Ткаченко задоволена рівнем знань доньки, каже, що турбує її лише вартість навчання. Жінка додає – для неї успіхи доньки помітні.

- Знаючи свою доньку, скажу: аби їй не подобалося, вона б не ходила туди три роки, це однозначно. Ми пробували багато всього, значить, подобається. Зараз, що я помітила цього року, ось Кірі прийшла контрольна робота по біології, в неї тільки почалася біологія у 6 класі, Кіра її роздрукувала і вже повністю самостійно виконала, тобто біології ще не було, а вона вже може зробити контрольну роботу за першу четверть.

Наталія Король розповідає, що спочатку два роки працювала вчителькою у одній зі шкіл Черкас, а потім поступово почала рухатися до втілення мрії про власну школу.

- Мене радо запросила 21 школа, у якій я радо пропрацювала 2 роки, я їм дуже вдячна і директору і заступнику директора з навчальної роботи, вони дуже радо мене зустріли. Мені завжди треба більше, дати дітям, краще, цікавіше.

Наталія Король говорить, що життя у Черкасах розпочала з нуля, залишивши вдома квартиру, будинок та посаду заступниці директора школи.

- Ми приїхали у Черкаси, у мене було дві сумки і дві дитини, і все. Все, що було там, ми все залишили.

Наталія Король додає: зараз у студії може реалізувати будь-яку свою вчительку задумку.

- У мене зараз не дуже багато є: лише студія експериментів, вона маленька, але у мене вже є мої постійні клієнти. Я тут можу розвиватися, у мене тут душа розгортається, я тут можу робити все, що хочу, що буде цікаво для дітей.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору