“Люди ображаються і ремонтують самі”, – голова Руськополянської ОТГ про стан доріг

01 жовтня 2019, 16:03

Сьогодні, 1 жовтня, в Черкаській обласній державній адміністрації під час координаційної наради обговорили питання ремонту доріг.

Серед іншого перед присутніми виступив сільський голова Руськополянської ОТГ Олег Гриценко. За його словами, в громаді проживає близько 12 тисяч людей.

- Ми маємо в громаді 16 кілометрів дороги, яку мають ремонтувати дорожники області. І нас цікавить, коли її нарешті почнуть ремонтувати, - звернувся він до керівництва області та Служби автомобільних доріг. - Цією дорогою їдуть сміттєвози, які везуть сміття на міський полігон, важка техніка, яка їде на Оршанець, а також техніка, що вивозить ліс.

За словами сільського голови, люди обурені, що десь дороги роблять, а їхню, як завжди, оминають.

- Люди вже самі організовують збір коштів, шоб хоч якось ремонтувати, - зазначив він.

Директор Департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Черкаської ОДА Сергій Чубань у свою чергу зауважив, що цього року на ремонт дороги Геронимівка-Руська Поляна-Дубіївка було витрачено 3 мільйона гривень. Однак Олег Гриценко зазначив, що мова йде про відрізок за межами населеного пункту, а людей цікавить, коли нормальна дорога буде в селі.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору