Кременчуцьке водосховище поповнили 4,5 тоннами риби

01 жовтня 2019, 17:00

Кременчуцьке водосховище поповнилось 4,5 тоннами риби

Зариблення Кременчуцького водосховища, в районі насосної станції мікрорайону Дахнівка у м. Черкаси (за готельним комплексом "Селена") відбулося 30 вересня.

Вселення здійснювалось за рахунок коштів користувачів водних біоресурсів відповідно до Науково-біологічного обгрунтування показників зариблення Кременчуцького водосховища різновіковою молоддю цінних видів риб (на період 2019-2021 р.р.), затвердженого Інститутом рибного господарства НААНУ 04.02.2019 року.

Так, до водосховища випущено 4 500 кг (14 000 екз.) дволіток тобстолоба, середньою вагою близько 320 грамів/екз. Загальна вартість зарибку складає 100 000 грн.

Констроль за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів здійснювали працівники Черкаського рибоохоронного патруля та кристувачі. Також у заході взяли участь студенти Навчально-наукового університету ім. Б. Хмельницького.

"Черкаський рибоохоронний патруль докладає максимальних зусиль щодо виявлення та попередження порушень Правил рибальства. Але пріоритетними завданнями управління є не тільки збереження водних біоресурсів, а й активна участь у поповненні природних багатств. Штучне відтворення направлене як на підтримку водних екосистем в цілому та формування промислових запасів, так і на проведення важливих рибницько-меліоративних заходів та штучного формування іхтіофауни. За рахунок зариблення формується суттєва частка загальної промилової рибопродукції, а також здійснюється поповнення природних популяцій аборигенних видів риб, - розповів начальник Черкаського рибпатруля Віктор Іванько.

За інформацією Черкаського рибоохоронного патруля

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору