Переломи ребер та струс мозку: на Уманщині побили депутата від “Черкащан”

20 лютого 2023, 19:05

Фото тематичне

На Уманщині двоє депутатів жорстоко побили свого колегу. Інцидент трапився 16 лютого у селі Родниківка Паланської ОТГ. Депутат від ВО "Черкащани" Петро Шаповал отримав серйозні травми та був змушений звернутися до медиків.

У чоловіка виявили переломи ребер, струс мозку та численні садна. Причиною називають критику потерпілого щодо рішень, які нападники намагалися просувати в Паланській громаді. Члени політради ВО "Черкащани" вже звернулися до обласних та державних керівників правоохоронних органів, аби вони взяли на контроль розслідування цієї ситуації.

"Керівництво Черкаської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Черкащани» звертається до вас з приводу кричущого випадку, а саме – жорстокого побиття групою осіб депутата Паланської сільської ради, керівника фракції ВО «Черкащани» Шаповала Петра Васильовича. Депутати Паланської сільської ради Войченко Сергій Михайлович і Поплавський Сергій Васильович скоїли хуліганський напад на Шаповала Петра Васильовича, завдавши йому тілесних ушкоджень. Сергій Войченко постійно демонстрував вседозволеність, користуючись родинними і кумівськими зв’язками у місцевих органах влади та комунальних закладах (його рідний брат є головою Паланської сільської ради). А Сергій Поплавський є його особистим охоронцем. Сергій Войченко неодноразово відкрито погрожував Петру Шаповалу розправою за те, що той, як керівник депутатської фракції ВО «Черкащани», здійснюючи свої депутатські повноваження, виступав на сесіях сільської ради з критикою, або зауваженнями щодо тих рішень, які просовувались Войченком не в інтересах громади, а у його власних або його родичів інтересах. Погрози звучали відкрито, зухвало у присутності депутатів сільської ради і сільського голови», - йдеться у зверненні.

За фактом побиття Петра Шаповала уманські правоохоронці вже відкрили кримінальну справу.
Водночас, повідомляється у зверненні, є підстави не довіряти висновкам лікарів, з якими у Сергія Войченка є родинні зв’язки. Крім того, Уманська районна лікарня перебуває на балансі Паланської сільської ради, головою якої є рідний брат Войченка.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору