Перегони на саморобних тачках можна дивитися в онлайні

15 вересня 2018, 12:39

«Ракетомобіль», «Божевільний локомотив», «Офіс на колесах» - цю та іншу диво-техніку побачать черкащани вже сьогодні, 15 вересня, на перегонах на саморобних тачках «Крутий спуск». Цього року оригінальні змагання організатори – Автомобільний клуб «Черкаси» - приурочили до Дня міста. Про участь в перегонах заявили 15 команд-сміливців. Побачити їх можна не лише на Замковому узвозі, де проходять змагання, а і в онлайні.

Ще напередодні більшість команд дороблювали свої тачки. Все для того, аби здивувати містян та суддів своїми креативними ідеями.

Та судді оцінюватимуть не лише зовнішній вигляд тачок, а й їхнє внутрішнє наповнення (гальма, рульову систему тощо.)

Цьогоріч на черкаські саморобні машинки приїде подивитися і відомий байкер та організатор мото фесту «Тарасова гора» Ашот Арушанов. Він буде серед п’яти суддів перегонів. Окрім нього бали командам виставлятимуть ще й журналіст Валентин Чернявський, модель Анна Соколова, представник страхової компанії Наталія Нефедова, а також представник організаторів та керівник автоклубу «Черкаси» Андрій Яроменко.

Команди боротимуться за перемогу у трьох номінаціях: «найкреативніший», «найшвидший» та «неспинний».

Вже з 12 години черкащани можуть роздивлятися та фотографуватися біля тачок, а старт першої машинки заплановано на 13:00.

Окрім того, за перегонами на саморобних машинках можна спостерігати і в онлайні. На ютубі Автомбільного клубу «Черкаси» буде здійснюватися пряма трансляція змагань. Початок о 13:00

https://www.youtube.com/watch?v=D-kxwrWvxGc&feature=youtu.be

 

 

 

 

 

Вгору