Пенсіонер просить Гвоздя похвалити двох рятувальників

19 вересня 2015, 12:00

039

Черкаський пенсіонер просить  відзначити та заохотити двох працівників ДСНС України у Черкаській області - начальника караулу капітана служби цивільного захисту Сергія Марюхеню та пожежного-рятувальника прапорщика служби цивільного захисту ДПРЧ-3 Миколу Боковню. Відповідний лист він написав на ім'я начальника ДСНС України у Черкаській області Віктора Гвоздя.

Як повідомляють на сайті ДСНС, літній чоловік висловив щиру подяку за оперативні дії рятувальників, які влітку допомогли йому у складній життєвій ситуації.

Так, 15 липня оперативно-координаційний центр отримав інформацію про те, що в квартирі на 3-му поверсі багатоповерхівки на вулиці Чорновола знаходиться жінка, яка через хворобу нездатна самостійно пересуватися. ЇЇ чоловік, вийшовши до аптеки загубив ключі і повернувшись не міг потрапити всередину помешкання. Перебуваючи у розпачі, та хвилюючись за долю дружини чоловік, за порадою сусідів, звернувся по допомогу до служби порятунку. Рятувальники державної пожежно-рятувальної частини №3, які оперативно прибули на місце події, встановивши висувну драбину піднялися до квартири та зайшовши до помешкання через балкон відкрили замкнені зсередини вхідні двері.

Тож, пенсіонер просить відзначити працівників ДСНС, які того дня зарадили його біді.

 

Вгору