Партія вільних демократів – це бізнесовий проект Бродського, – Шадловський

18 серпня 2017, 14:46

Фото: Про все

Фракція Партії вільних демократів у міській раді - це велике приватне підприємство і керується власником з Києва. Про це заявив на сьогодішньому брифінгу колишній член фракції ПВД, депутат Черкаської міської ради Максим Шадловський.

- Конструктив, злагодженість всередині фракції - це міф. Партія вільних демократів - це стовідсотково бізнесовий проект Михайла Бродського, який є її власником і завдяки цьому проекту він вирішує власні питання, - зазначив депутат.

Крім того Максим Шадловський зауважив, що, не зважаючи на попередню позицію фракції по принциповим голосуванням бюджету і виконавчого комітету діяти цілісно під час сесій, на заваді ставали кулуарні домовленності.

- Ми з великими складнощами голосували за бюджет. Як стало пізніше відомо, власник Партії вільних демократів з Києва проводив кулуарні перемовини з нинішніми очільниками фракції БПП. Вони і домовились про голосування за бюджет з умовами, що матимуть з цього свої винагороди. Тоді ми не розуміли до кінця всіх цих процесів і нами можна було керувати та маніпулювати, - розповів колишній вільний демократ. - Таким же шляхом було провалено голосування за посаду секретаря міськради. Коли частина депутатів пішла врозріз із загальним рішенням фракції.

Коментарі

Очманілий сказав:

Чому кругом жиди? Де українськи партії.чому їх не чути?

Вгору