Партія «Слуга Народу» та кандидат у депутати Верховної ради України Любов Шпак закликають голосувати двічі!*

18 липня 2019, 12:05

Партія «Слуга Народу» та кандидат у депутати Верховної ради України Любов Шпак закликають голосувати двічі!*

Предстаники партії "Слуга Народу" звернулися до черкащан із закликом на виборах 21 липня голосувати двічі.

«Ні, ми не закликаємо Вас брати участь у виборчих «каруселях». Ця та інші брудні технології назавжди відійдуть в історію.

Наша команда просить Вас поставити позначку у двох бюлетенях за партію «Слуга Народу» у списку партій та за кандидата від нашої політичної сили в мажоритарному окрузі № 194 ЛЮБОВ ШПАК

ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО?

Навіть якщо певна партія набере 100% голосів у загальноукраїнському виборчому окрузі, її представники отримають лише половину депутатських мандатів – 225 із 450-ти. Для ухвалення рішення у сесійній залі потрібно 226 голосів «за». Як бачимо, це не абсолютна перемога.

Тому для партії вкрай важливо, щоб її представники були в одномандатних виборчих округах. Ці депутати додаються до тих, хто пройшов у Верховну Раду за партійними списками.

У майбутньому «мажоритарку» буде скасовано – це принципова позиція партії «Слуга Народу». Але цього разу ми не встигли подолати опір минулої влади – і нинішні вибори відбуваються за старою системою.

Тому й ми закликаємо поставити позначку у двох бюлетенях за політичну партію «СЛУГА НАРОДУ» у списку партій, а також за ЛЮБОВ ШПАК по мажоритарному округу № 194.

«Слуга Народу» - це нові лідери. Серед нас немає жодного колишнього депутата.

 Голосуйте за команду Президента!"

*передвиборна агітація

Поділитись

Коментарі

Ольга сказав:

Я не знаю Щпак як людину. Нічого для міста вона не зробила. Чому я повинна її вибирати, тільки тому, що вона в партії “Слуга народу”? “Нова лідерка-це не значить, що із неї буде якась користь. Нехай спочатку попрацює на благо міста, а потім ми вирішимо, чи гідна вона звання депутата ВР!!!

Громадянин сказав:

Підтримую

Громадянин сказав:

Проголосуємо слугиня! За об’єднаних націоналістів в 21 Свобода і за Кухарчука з Нацкорпусу! Реванш не пройде. Все буде Україна!

Вгору