«Папу Карло» залишать без літньої тераси (документи)

05 грудня 2019, 14:02

Демонтувати дві тимчасові споруди (далі ТС) вирішив Черкаський міський виконавчий комітет. Причина – допущення їхніми власниками порушень правил міського благоустрою. Під «роздачу» потрапили одразу дві ТС.

Це кіоск, де готують каву «Mr. Coffe», що розташований у Черкасах за адресою бульв. Шевченка, 411 та літня тераса біля кафе «Папа Карло», що розташоване на бул.Шевченка, 423.

Факти порушень, через які ТС, на думку міської влади, підлягають знесенню, встановили у ході перевірок управління інспектування. Їх зафіксовано у пояснювальних записках до департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради, що їх склали відповідальні працівники управління інспектування Черкаської міської ради, які ці перевірки і проводили.
Як виявилось, ТС «Mr. Coffe» встановлена «…З відхиленнями від паспорту прив’язки тимчасової споруди, а саме: місце розміщення не відповідає схемі розміщення, не встановлено ліхтаря, лавки, встановлено вуличну парасолю, виносні столи, стільці та холодильне обладнання», - цитуємо документ.
Що стосується іншої ТС, то власників літньої тераси наче лихий поплутав. З якогось дива вони примудрились встановити терасу не в той період часу, коли це було дозволено.

«…Зафіксовано факт розміщення літньої тераси 17.10.19, тобто з порушенням терміну визначеному у паспорті прив’язки (паспорт прив’язки дійсний 5 років з правом сезонного розміщення з 20 травня по 10 вересня щорічно до 2023 року включно)», - йдеться у тексті пояснювальної записки.
Обидві ТС, відповідно до рішення виконкому, мають демонтувати у період до кінця року.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору