У Черкасах якість поточного ремонту доріг перевірятиме новостворена комісія

13 листопада 2015, 19:11

Дорога до 3-ї лікарні (2)

Сьогодні члени виконавчого комітету ухвалили рішення «Про утворення комісії для перевірки якості проведення ямкового ремонту доріг у місті Черкаси», інформує прес-служба мерії.

До її складу увійшли переважно представники громадських організацій – «Автомайдан», «Білий Молот», «Правий сектор», «Антикорупційна солідарність», «Громадський Блокпост» та «Європейські Черкаси – Європейська Черкащина». У складі комісії разом із тим працюватимуть і посадові особи міської ради. Очолить новостворену комісію член виконавчого комітету, представник ГО «Автомайдан» Роман Ганзевич.

За його словами, цей спеціальний орган ставить за мету з’ясувати, наскільки якісне асфальтне покриття укладають на черкаських дорогах і за яким принципом обирають відрізки для ремонту.

– Наша комісія проаналізує систему прийняття рішень, які стосуються ямкового ремонту доріг у Черкасах, та їх впровадження, як обирають переможців й виконавців робіт, а також у який спосіб визначається перелік об’єктів, – сказав він. – Водночас, ми плануємо з’ясувати, яким чином обираються виробники асфальту та контролюється якість. Чому наші дороги після ремонту не «доживають» до наступного року.

Разом із тим, як зазначив начальник управління вуличної інфраструктури департаменту житлово-комунального комплексу Сергій Отрешко, рішення про утворення комісії підготували на виконання доручення виконавчого комітету від 2 жовтня цього року.

Згідно з ухваленим документом, через три тижні комісія має надати свої висновки щодо покращення якості ямкового ремонту доріг у Черкасах на розгляд виконкому.

Поділитись

Коментарі

Вгору