“П’яна” аварія вже не “п’яна”: медики не знайшли алкоголю в крові черкаського прокурора

11 липня 2022, 15:30

Черкаського прокурора, якого звинувачували в аварії, визнали тверезим. Відповідні висновки експертизи отримали правоохоронці наприкінці минулого тижня.

"Отримали висновок від Черкаського обласного наркодиспансеру щодо даного водія, - коментує для "Про все" речник патрульної поліції Черкащини Олексій Драгун. – Результат - «негативний». Тобто, водій не перебував в стані алкогольного сп’яніння".

Водночас, завершилося і службове розслідування. За місцем роботи в його діях таки знайшли порушення.

"У ході розслідування встановлено, що в діях заступника керівника обласної прокуратури наявні ознаки дисциплінарного проступку, - розповідає для "Про все" речниця Черкаської обласної прокуратури Богдана Кулик. - У зв’язку з чим прийнято рішення про скерування дисциплінарної скарги до відповідного органу, що здійснює дисциплінарне провадження. У разі підтвердження відповідним органом наявності дисциплінарного проступку, до вказаного заступника може бути застосоване одне із дисциплінарних стягнень".

Який конкретно проступок мається на увазі - у прокуратурі поки не кажуть.

Відомо, що на правохоронця був складений протокол за вчинення ДТП.

Нагадаємо, військовий із Черкас Дмитро Кухарчук звинуватив місцевого прокурора у п’яній аварії. За його інформацією, нібито нетверезий правоохоронець не впорався із керуванням та врізався у дорожній знак "Зупинка автобуса". Аварія трапилася 4 червня в районі водоканалу по вулиці Максима Залізняка.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

1 :

Слава богу!Есть справедливость.Пусть и дальше служит на благо Украины.

Сергей :

В таком случае надо разобраться в первую очередь с доктором который поставил свою подпись на результатах анализа

Юрій. :

А как работник прокуратуры может быть пьян? В нашей стране работники прокуратуры могут быть сильно уставшими, но не пьяными.

Петро :

І це дуже вірно. Дрібні чинуші спотворюють закони …за крейсером!

яків миколайович :

Прокурворам закон не писаний?
Де мовчить Закон – починається беззаконня. І жертвами його, в кінцевому випадку, стають представники беззаконної влади. Де нема суду – народ бере правосуддя в свої руки. На підставі Конституції, як джерело державної влади. Я не закликаю до насильства – як не закликав і в 2013. Я попереджую владців про наслідки їх беззаконних діянь -як попереджував і в 2013.

ZGA :

Всі винні отримають по заслугах…
Відповідальності не уникнути ні кому…

Вгору