ОТГ на Черкащині здобула перемогу в конкурсі мікрогрантів від БФ “МХП-Громаді” (фото)

15 червня 2020, 18:03

16 майданчиків для сортування сміття з'явилося у селі Білозір'я Черкаського району. У 2019 році конкурсі мікрогрантів "Час діяти" від благодійного фонду "МХП-Громаді" Білозірська ОТГ виграла 50 000 гривень для співфінансування проекту для громади "Створення сучасної моделі поводження з твердими побутовими відходами на території сільської ради. Друга черга".

Про це повідомляють на сторінці благодійного фонду у "Фейсбук".

Володимир Міцук, голова Білозірської ОТГ, розповідає, що у громаді поступово приживається культура сортування сміття. Сільська рада активно бере участь конкурсах екологічного спрямування. Таким чином на залучені кошти купили сміттєвоз, прес для пластикових пляшок, контейнери для сортування пластику, скла, паперу.
По три контейнери стоять на спеціально облаштованих та загороджених сіткою майданчиках. Всього у громаді таких майданчиків 16.

А ще в Білозір'ї незабаром буде створено "Банк одягу соціальної служби". Перші кроки вже зроблено - встановлено три контейнери для збору вживаного одягу. Наразі облаштовують приміщення, де залишений у контейнерах одяг пратимуть та прасуватимуть, після чого віддаватимуть тим, хто його потребує.

- Загалом добрих ідей та хороших проектів у Білозірській громаді багато. У сільській раді зізналися, що з нетерпінням чекають від БФ "МХП - Громаді" результатів цьогорічного конкурсу мікрокрантів "Час діяти". Адже у 2020 році вони надали нам на розляд відразу два проекти - медичного та екологічного спрямування, - розповідають в "МХП-Громаді".

*партнерський матеріал

Поділитись

Коментарі

Черкащанка :

А у нас до такої культури….ще дуже далеко. Стоїть новесенький, сучасного виду із отвором для пляшок бак і написано: “СКЛО”. І що? Уже другий місяць не втовплюся покласти туди скло – повний-повнісінький п/е пляшок. ЩО тут скажеш??? Хочеться сказати, ви що, сліпі або…?

Вгору