Особливим діткам Канева аграрії подарували казкове свято (фото)

02 червня 2017, 12:30

У перший день літа традиційно відзначається Міжнародний день захисту дітей. І цей день справді став чудовим для дітлахів Канівського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, яким, за підтримки небайдужих людей, було організоване казкове свято. До вихованців центру завітало багато гостей з подарунками та побажаннями здоров’я, миру, щастя і добра, повідомляє Черкаська обласна партійна організація Аграрної партії України.

З теплими словами привітання до колективу та дітей звернувся депутат Черкаської обласної ради, голова Черкаської обласної організації Аграрної партії України Віктор Полозов. Він вручив центру подарунок – масажну кушетку DON та солодощі до столу.

Віктор Олександрович наголосив на тому, що кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками та громадянами своєї країни.

Також Віктор Полозов завітав до Канівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Ознайомився з роботою людей з особливими потребами та похилого віку, надавши допомогу для придбання матеріалів для роботи творчого гуртка.

Коментарі

Вгору