Організатор черкаських “тітушок” жаліється на погрози від черкаської Самооборони

07 квітня 2014, 17:54

Один із організаторів черкаських тітушок, який назвався Іваном, сьогодні вирішив зустрітися з журналістами, аби повідомити громадськості і представникам Самооборони, що він не ховається і готовий до спілкування.

Чоловік повідомив, що на такий крок його змусили нібито з боку неназваних представників черкаської Самооборони, які начебто розповідали, що зроблять з ним і родиною.

Іван заявив, що очолював і продовжує очолювати молодіжне крило обласної організації Партії регіонів і під його началом було близько 100 осіб.

Проте, як зазначив 29-річний чоловік, його підлеглі брали участь винятково у мирних заходах, які проводидися вийнятково на підтримку правлячої партії Партії регіонів.

Іван заперечує участь своїх підлеглих у "бийжидівській" акції, а також присутність в ОДА та інших епізодах, де були помічені тітушки.

За його словами, молодіжне крило Партії регіонів він очолював близько півроку.

Наразі він заявляє, що не має жодного зв'язку з керівниками Партії регіонів на Черкащині, а також відмовляється називати свого безпосереднього куратора в обласній організації.

Як повідомив начальник управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України Сергій Денисенко наразі чоловік проходить як свідок у справі про побиття автомайданівців 27 січня 2014 року. І також у міліції є відомості, що його підлеглим видавалася арматура для участі, проте міліція не встановила його безпосередньої участі в якихось протиправних діях.

Іван також фігурує на відео журналіста Валентина Чернявського у ТРЦ "Любава", де він стверджував, що проводить зустріч з однокласниками, а також на відео з міськвиконкому під час барикадування.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору