Опитано понад 1300 осіб, – як поліція розслідує вбивство черкаського журналіста

20 червня 2019, 09:58

Опитано понад 1300 осіб, - як поліція розслідує вбивство черкаського журналіста

Сьогодні близько другої години ночі помер журналіст Вадим Комаров, який 46 днів провів у лікарні, в комі, після зухвалого нападу. На сьогодні особа нападника не встановлена.

Зараз справою займається група слідчих слідчого управління поліції Черкаської області. Справа розслідується як умисне вбивство.

За словами речника управління Нацполіції у Черкаській області Дмитра Грищенка, у слідства є три основні робочі версії – це професійна діяльність потерпілого, раптова сварка з невстановленою особою та вбивство з корисливих мотивів.

- За цей час проведено ряд оглядів місця події де вилучено слідові інформацію, речі потерпілого та інші предмети які можуть мати доказове значення у кримінальному провадженні. Призначено комплекс судових експертиз направлених на встановлення особи, яка скоїла кримінальне правопорушення, проведено поквартирний обхід будинків, які розташовані неподалік місця вчинення злочину, допитано понад 1300 осіб, встановлено та відпрацьовано понад 100 камер відеоспостереження, що розташовані по маршруту руху потерпілого. Частину відео вилучено та долучено до матеріалів кримінального провадження. Поліція відповідно до вимог Закону не може надати всію інформацію, якою володіє слідство, проте запевняємо, що робимо все, що від нас залежить, щоб встановити та затримати нападника, - зазначив Дмитро Грищенко.

Нагадаємо, жорстоке побиття журналіста Вадима Комарова сталося 4 травня близько 9 ранку у центрі Черкас. На чоловіка посеред вулиці раптово напав невідомий, який завдав йому тілесних ушкоджень, а опісля зник з місця події. Понад місяць чоловік перебував у комі, у нього була глибока мозкова травма. Вадиму Комарову було присуджено спеціальну премію конкурсу Черкаської обласної організації Національної спілки журналістів України «Прометей».

Коментарі

Вгору