Опозиційні депутати отримали додатковий “козир”, аби відсторонити мера Черкас від справ

24 жовтня 2018, 14:10

Сьогодні депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький оприлюднив висновок науково-правового характеру від науковців Інституту держави і права ім. В. Корецького Академії наук України. Цей документ містить правову оцінку діям черкаського міського голови Анатолія Бондаренка. Зокрема, скликання ним у Каневі позачергової сесії міської ради.

- Я та частина депутатів звернулись до Асоціації міст України щодо надання оцінки діям міського голови Черкас та скликання ним позачергової таємної сесії 22 серпня цього року,- зауважив Олександр Радуцький. - Асоціація міст у свою чергу звернулась до науковців та незалежних експертів з питань конституційного права та місцевого самоврядування. Фахівці на основі наданих документів констатували - дії міського голови Анатолія Бондаренка містять ознаки грубих порушень норм ст.46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", а також Закону України "Про статус депутатів місцевих рад".

Експерти зробили висновок , що чинність рішень 57-ої позачергової сесії має бути оскаржено в суді. Олександр Радуцький підкреслив, що цей документ надає впевненості в правильності дій опозиції, яка вже увійшла в судовий процес з міським головою. Він також допускає, що висновок науковців може стати гарним та обґрунтованим аргументом у судах.

Наразі мова може вестися про відсторонення Анатолія Бондаренко від справ в управлінні містом. Але не виключено й те, що буде ініційовано імпічмент мера.

Коментарі

Олена сказав:

Звісно, я не на боці мера. Мене бентежить, що ця людина, попри документи, немає вищої освіти! Та й канівська сесія позбавила
Бондаренка особистого бонуса та довіру! Але людина, яка вела агітацію за Бондаренко в газетах, на ТВ, викладала цілодобово компромат на Одарича (який вивів Радуцького “із грязі в князі”-тобто витяг його до начальника Дирекції парків, потім затяг до виконкому, умовив ВК з 5-ї спроби дати посаду секретаря) і організував йому імпічмент, тепер до поросячого писку старається заради того, щоб прибрати Бондаренко! Так він сам був за нього, а тепер – проти? На думку спадає тільки одне: отакими діями він проторює собі шлях до омріяного мерського крісла! Брудно, підло, ганебно. Пан Радуцький, розумні люди так брудно не працюють. Хоч мер був і неправий.

Вгору