Опалювальний сезон на Черкащині має розпочатися без особливих проблем

18 жовтня 2019, 09:35

В області завершилася підготовка до нового опалювального сезону. Він має розпочатися на Черкащині вчасно. Без зволікань можуть подати тепло в домівки й у Смілі.

Про це наголосив заступник очільника області Віктор Карпенко.

Першочергові завдання й кроки у цьому питанні протокольно затвердили вчора на засіданні регіональної комісії з ТЕБ та НС під його головуванням.

Вирішували «теплове» питання Сміли і на державному рівні. Зокрема вже затверджено проект розпорядження Прем’єр-міністра України про спрямування безповоротної допомоги з резервного фонду держаного бюджету КП «Смілатеплокомуненерго» для погашення боргів перед газопостачальниками, наголосив посадовець. У свою чергу, керівництво Сміли, спільно з депутатським корпусом, має також прийняти рішення про надання безповоротної допомоги з міського бюджету «Смілатеплокомуненерго» в розмірі 7,8 млн грн з метою своєчасного запуску опалювального сезону.

– Підготовчий період до нового опалювального сезону закінчився, – зазначив Віктор Іванович. – Опалювальний сезон 2019-2020 року в області має розпочатися без особливих проблем. На сьогодні вже деякі підприємства з теплопостачання почали подачу тепла. Поки погодні умови нам сприяють, але школи, дитячі садочки, лікарні повинні бути вже з теплом. Цьогоріч можемо вчасно подати тепло і в Смілі. На рівні Уряду, відповідно до доручення Прем’єр-міністра України, утворено робочу групу при Міністерстві розвитку громад та територій України з питання забезпечення своєчасного початку та сталого проходження опалювального періоду у Смілі. Тож 11 жовтня на нараді за участі урядовців та голови ОДА Ігоря Шевченка ухвалили рішення щодо необхідності надання безповоротної допомоги місту для проведення розрахунків перед газопостачальними компаніями. Тепер повинен спрацювати деп.корпус міста.

Водночас ПАТ «Черкасигаз» готовий провести роботи з підключення до системи. Керівник підприємства Сергій Буян запевнив, що проблем із запуском тепла у місті не буде у разі вчасного проведення розрахунків та отримання номінацій. Але тільки при отриманні номінації, наголосив керівник.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору