Оновлення на колесах: Черкаський обласний ляльковий театр отримав новий автобус (фото)

15 травня 2019, 17:17

Оновлення на колесах: Черкаський обласний ляльковий театр отримав новий автобус (фото)

Відсьогодні Черкаський обласний академічний театр ляльок з новеньким автобусом. Ключі від шістнадцятимісного пасажирського мікроавтобусу Hundai передали шоферу театрального колективу сьогодні.

Придбали довгоочікуваний транспорт коштом обласного бюджету. На це спрямували майже 1,3 млн грн.

– Акторський колектив нашого театру запрошують фестивалі з усієї України та далеко за її межами. Втім, через відсутність транспорту, часто не могли виїхати на фестивалі всеукраїнського, європейського та світового рівнів. Нині ж маємо власний транспорт на заміну старому автобусу, який уже морально застарів. Таке оновлення важливе не тільки для нас, а й для наших маленьких глядачів, які чекають на наші вистави не лише в Черкасах, а й далеко поза межами області. Бо ми даруємо щастя цим діткам, які потім будуть розбудовувати нашу Україну.
Нині працюють в театрі 14 акторів. За рік вони дають до 680-700 вистав. Крім того, відвідують практично усі фестивалі в Україні, часто відвідують закордонні, - каже директор-художній керівник Черкаського академічного театру ляльок Черкаської обласної ради Любов Величко.

За її словами, театр вважають одним з кращих в Україні.

Оновлення на колесах: Черкаський обласний ляльковий театр отримав новий автобус (фото)

- Ми перші з-поміж обласних центрів отримали звання академічного, якщо не рахувати Києва, що свідчить про визнання на державному рівні та серед наших колег. У нас в планах оновлення репертуару. Попри те, що нові декорації та костюми обходяться нам не дешево. Нині даємо й вистави для дорослих. Зокрема «Наталку Полтавку», «Вдови», «Квартет». І ми раді, що вони також мають попит, - зазначила Любов Величко.

Цьогоріч на початку вересня колектив театру проводить власний фестиваль «Мереживо казкове». Сюди прибудуть більше десятка провідних лялькових театрів України. Це не тільки яскраві вистави для дітей, а й обмін досвідом, залучення нових ідей, розвиток для усіх залучених, підсумовує Любов Величко.

За інформацією прес-служби Черкаської обласної державної адміністрації

Читайте такожНа Черкащині завершилося знімання фільму “Чорний ворон”.

Коментарі

Вгору