OLX запустили першу фандрайзинг-платформу для ініціативи Благодійного фонду Сергія Притули – NEST

07 жовтня 2022, 17:18

Понад 250 тисяч заявок про пошкоджену нерухомість було зареєстровано у серпні порталом Дія. При цьому, за даними Міжнародної організації з міграції, кількість ВПО щомісяця зростає на 5% і у серпні досягла 6,9 млн осіб. З них приблизно кожен п'ятий українець відмічає, що його житло непридатне для життя взимку.

Оскільки питання житлових умов викликає дедалі більше занепокоєння, OLX Україна об'єднала зусилля з Гуманітарним Штабом Благодійного фонду Сергія Притули у проєкті NEST та запустила фандрайзингову платформу.

NEST — проєкт для українців з відновлення приватного житла, зруйнованого війною. Розпочинається з Макарівської ОТГ на Київщині, де на власній ділянці кожна із 585 родин громади зможуть отримати зведений NEST-ом модульний будинок на заміну знищеному. Необхідні кошти на виготовлення будуть збирати на окремій фандрайзинг-платформі. Таким чином OLX об'єднає зусилля багатомільйонної аудиторії сайту для відбудови країни.

Ціль платформи — зібрати якомога більше коштів на модульні будинки до “перших морозів”. Мінімальна комплектація включає три кімнати: спальня, кухня, ванна кімната. Вартість одного модуля складає $5 000, а всього будинку стартує від $15 000. Кількість додаткових модулів залежить від розміру родини. Готові збірні конструкції монтують на розчищеній та розрівняній ділянці, підключають до наявних на території комунікацій, комплектують меблями та технікою. На зведення одного будинку потрібно п’ять днів. Зводити будинки будуть по мірі збору коштів. Після відновлення Макарівської ОТГ фонд планує масштабувати проєкт на інші громади Київщини, Чернігівщини, Сумщини та Харківщини.

Щодня на платформі буде оновлюватись статус збору допомоги. Всю інформацію та останні новини, а також особисті історії родин можна знайти на фандрайзинг-платформі www.nestolx.org.

Повернемо людям дім – повернемо їм життя!

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору