Олійник не коментує стан здоров’я свого сина через заборону дружини

07 липня 2014, 14:30

Народний депутат України, колишній міський голова Черкас Володимир Олійник не коментує стан здоров'я свого сина Руслана. Це робити йому заборонила дружина. Про це Олійник повідомив у коментарі кореспонденту vikka.ua.

– Я не буду коментувати, який у нього стан, тому що там пішли вже знущання журналістські.. В кого є своя дитина, зрозуміють мене як батька. Але те, що його викрадали і били в автомобілі, який належить обласній раді, це для мене було найбільше відкриття за останні дні, – зазначив Володимир Миколайович.

Водночас Володимир Олійник підтвердив інформацію про те, що його син перебуває на лікуванні в черкаській лікарні.

Він також нагадав, що в обласній прокуратурі щодо ситуації із Русланом Олійником відкрили кримінальне провадження.

Нагадаємо, у п'ятницю зранку в Черкасах пікетували обласну прокуратуру з вимогою звільнити Руслана Олійника, який саме вийшов із лікарняного. Там мітингувальникам повідомили, що під час перевірки діяльності Руслана Олійника було виявлено ряд порушень, тож зараз стоїть питання щодо його звільнення.

Опісля частина мітингарів пішла в районну прокуратуру. Під час розмови з активістами, за словами очевидців, Олійнику-молодшому стало зле і його повезли до лікарні.

Батько Руслана, народний депутат, екс-мер Черкас Володимир Олійник повідомив у п'ятницю, що його син – у реанімації. У Першій міській лікарні, куди нібито потрапив Олійник, ситуацію коментувтаи відмовилися.

Згодом стало відомо, що черкаський районний прокурор, син народного депутата Руслан Олійник перебуває в обласній лікарні.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору