Олександр Радуцький: Розпустити міську парторганізацію БПП може лише з’їзд партії, а не особисто Луценко

08 листопада 2015, 12:30

Персони._Радуцький

За результатами прес-конференції Юрія Луценка в Черкасах хочу висловити кілька думок.

1. Щодо того, що він підтримує Сергія Одарича як переможця виборів мера. Тут варто зауважити, що ані Черкаська обласна, ані міська партійні організації БПП про підтримку цієї кандидатури рішення не ухвалювали. Крім того, вони не проводили жодних зборів щодо цього питання. А головне: кожен партієць - це перш за все житель міста і його вибір не може прив'язуватися до політичної волі однієї людини.

Я абсотлютно впевнений, що наші партійці вже визначилися, кого підтримуватимуть у другому турі. І це не Одарич, який за останній рік довів, що він чистої води політикан, а не господарник. Приїзд Юрія Луценка вважаю візитом в якості друга СО, який, за словами самого пана Луценка, був його наставником під час перших кроків у політиці, що ще раз доводить: крім політики і піару Сергій Олегович більше нічого робити не вміє!

Черкаські партійці не можуть підтримати людину, яка свого часу співпрацювала з режимом Януковича і навіть агітувала 2010 року за нього. 2. Щодо розпуску міської парторганізації БПП, то розпустити її може лише з'їзд партії, а не особисто Луценко. І останнє: шкода, що Луценко піддався маніпуляціям губернатора і не розібрався в ситуації в Черкасах. Влада змінює людей.., а колись же ми з Юрієм Луценком були в одній партії.

Коментарі

Елена :

Не нужно тужиться! Одарычу мэром быть! Даже без поддержки окружения Радуцкого!

Petr :

ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ З БПП “СОЛІДАРНІСТЬ” ТА ПЕРСПЕКТИВИ ВИБОРІВ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ЧЕРКАС.
Я вважаю, що міськаорганізація БПП “Солідарність” має дійсно переформатуватись і чесно визнати, що її попередня виборча стратегія була помилковою (на що я з самого початку звертав увагу керівництва). Причиною таких непослідовних дій міського осередку старо стрімке і неконтрольоване його розширення. В міський партійний осередок ввірвалась куча людей з різними мотивами і цілями. Певна кількість із них зовсім недавно були нашими опонентами на майдані, інші прийшли з власних інтересів (використовуючи партійну платформу БПП, звести рахунки з Одаричем і т.д.). Насправді багатьох із них ніхто в партію не приймав, але за якоюсь “невидимою” силою вони стали членами команди. Голови міського осередку вже більше року де-факто не їснує. Відповідно не було і зборів на яких людей приймають в партію.На цьому проміжку часу співпали власні інтереси середньої ланки Київського керівницва (а також певною мірою обласного та міського). Поки нашу фракцію в міськраді очолював Андрій Більда, то ми постійно збирались, обговорювали всі питання нашої діяльності і приймали якісь рішення. Після його патріотичного пориву піти в Зборні Сили, все розсипалось. Якісь люди,( яких призначила невидима рука) стали вести власну політику. Тей десяток людей, який стояв у витолків створення партійного осередку вже ніби не існує і ніколи не існував. Така правда і її потрібно сприймати такою, якою вона є. Я маю надію, що найближчим часом міський осередок буде реанімовано. Питання лише в тому – хто будуть ці люди. Ті, що стояли на майдані за Європейське майбутне країни, чи зовсім інші люди.
Тепер відносно продовження боротьби за крісло мера. Я вважаю, що “Солідарність” , не маючи достойної кандидатури, повинна підтримувати того мера, якого хочуть вибрати люди (а не певна частина так званої еліти). Якщо за Бондаренка разом з Радуцьким проголосувало менше 19 тис. виборців, а за одного Одарича близько 25 тисяч, ( і якщо навіть голоси інших розподіляться 50% на 50%, ) то результ виборів абсолютно прогнозований. Але не втому річ, що підтримувати потрібно переможця (хоча волевиявлення громадян потрібно цінити і враховувати завжди) а в тому, що необхідно формувати стійку більшість для продутнивної роботи. Крім того Одарич найбільш підготовлений і досвідчений управлінець. В ті роки, коли він мав більшість в міськраді, його робота мала резутат. Швидкими темпами ремонтувались дороги, поліпшувались парки (тоді Радуцький був в команді Одарича), проводилась модернізація котелень, систем водо та теплопостачання.Комунальне господарство міста отримало міцний фундамент для подальшої модернізації. Я не знаю від чійого імені зараз виступають так звані місцеві новоспечені керівники “Солідарносьті”, але з нами (засновниками міського осередку і первими його членами) точно ніхто не радився. Очевидно, виходячи з цієї ситуації, Луценко і взяв на себе відповідальність, висловивши свою точку зору. (адже офіційної позиції в міського осередку в силу вищевикладених причин, бути поки що не може). Інша справа, що форма подачі його бачення визиває дискусію, але це зовсім інша історія.Текст коментаря

Вгору