Олександр Радуцький: На літаку „озера” вже не буде ніколи

07 вересня 2015, 14:44

радуцький_1Я щиро вдячний депутатському корпусу, який, незважаючи на дуже коротку каденцію, зміг зробити дуже багато. Наведу лише кілька прикладів.

Про врятований водоканал

Саме завдяки злагодженій роботі депкорпуса 31 грудня 2014 року були проведені взаєморозрахунки, які допомогли буквально врятувати КП „Черкасиводоканал”, закривши 47 млн. грн. боргу.

Про борги перед НАК „Нафтогаз”

Півроку ми витягували з боргової ями інше комунальне підприємство „Черкаситеплокомуненерго”.  Згадайте – наприкінці травня мер міста Сергій Одарич говорив про те, що Черкаси будуть без гарячої води, оскільки Нафтогаз перекрив нам постачання газу. Та завдяки злагодженій роботі депкорпусу, нам вдалося вирішити це питання. Я особисто їздив домовлятися до НАК „Нафтогаз” – і нам вдалося досягнути домовленостей про реструктуризацію боргу, завдяки чому повністю покрили борг у 50 млн. грн. І жоден користувач послуг „Теплокомуненерго” не сидів цього літа без гарячої води. Більше того, „Нафтогаз” почав нам давати ліміти газу, тобто повністю повернулася довіра до нашого комунального підприємства.

Про бюджет

Цьогорічний бюджет, на мою думку, є одним з найкращих, оскільки нам вдалося віднайти кошти на освітню та медичну галузі. Вони отримали фінансову підтримку, якої не мали впродовж останніх 15-ти років. 10 млн грн отриманих капвидатків дозволяють провести капремонти у Другому пологовому будинку, у Першій міській лікарні тощо. 43 мільйони, виділені на освіту у рамках програми енергозбереження, допоможуть обладнати понад 40 шкіл енергорегуляторами, що дозволить зекономити до 6 млн. грн. Загалом плануємо, що протягом 2-х років буде здійснено капремонт в усіх школах та дитсадках.

Про підтоплення

Це те питання, якому ми наразі максимально приділяємо увагу. І, вважаю, що нам вдалося знайти ефективне його вирішення. Проблемною залишається ділянка по Героїв Дніпра. Однак вже наступного року там планується проведення капремонту дороги, тоді ж буде вирішено питання із зливовою каналізацією.

Що ж до „озера” біля літака – було знайдене правильне рішення: виділили 7 мільйонів гривень на 3 етапи реконструкції каналізації. Уже бачимо результат. Тому сміливо заявляю – на літаку „озера” вже не буде ніколи.

Вирішується проблема і з озером Ріца, уже наступного року ніякого озера не буде, а буде сквер.

Про нові тролейбуси

Це питання, вирішення якого затягнули аж на 3 роки – вже містяни сміються. Але вже сьогодні о 15 годині будуть розкриті тендерні пропозиції. Гадаю, десь за два тижні буде визнаний переможець, і місто отримає нові тролейбуси.

Про земельні ділянки для учасників АТО

Це питання було тривалий час „заковане”. Хоча ще у квітні була пропозиція про виділення земель по провулку Боженка у Черкасах для учасників АТО.

Але ці пропозиції до уваги чомусь не бралися. Тому я взяв це питання під особистий  контроль і підготував доручення вжити заходів щодо виділення ділянок по провулку Боженка.

Олександр Радуцький, секретар Черкаської міської ради.

Коментарі

Анатолій сказав:

А ВЧЕРА ЧТО БЫЛО? СТАВОК?!

миша сказав:

Текст тролейбусы были новые,они ище в прошлом году были гнылые.коментаря

Вгору