Олександр Гуменний: Вже дістав популізм обласних чиновників

30 вересня 2016, 15:52

12472310_849451785183073_372658365771988191_n

Вже більше ніж рік (одразу після пожежі) я просто кричу про проблему нашого театрального транспорту! Хтось з чиновників злиться на мене з цього приводу, хтось сміється, хтось взагалі ігнорує... то таке, але факт того, що театральний пасажирський автотранспорт вже зношений роками і не витримує теперішнього навантаження, на лице.

Сьогодні виїзд з виставами до Білозір'я ледь не зірвався! І саме тому, що жодний з двох театральних автобусів (ЛАЗ та мікроавтобус IVEKO), через те, що вже надто зношені, не змогли вийти, як кажуть, на лінію та забезпечити перевезення акторів та інших працівників театру до місця показу вистав. Довелося терміново замовляти мікроавтобус для того, щоб актори змогли прибути на місце вчасно, тим більш що квитки на обидві вистави у Білозір'ї продані повністю! І це ще добре, що хоч не далеко від Черкас їхати.

На цьому тижні під час чергового виїзду до Звенигородки на нашому IVEKO вже була ситуація, коли на зворотньому шляху мікроавтобус заглух і актори та технічний персонал театру близько двох годин чекали поки водій хоч якось доведе його до ладу аби таки повернутися додому, до Черкас... ЛАЗ зараз взагалі не виїзний, бо і в ньому серйозна несправність!

Як вже дістав популізм обласних чиновників, які тільки й роблять, що на всіх заходах прикриваються іменами Шевченка, Хмельницького, Гонти, братів Чучупак та блаженно розповідають, як вони поважають українську культуру та національні традиції! То чому ж і досі єдиний драматичний театр в області майже півтора року не відбудовано?! Ви вимагаєте від театру якісної творчої роботи та креативу, а самі хоч бодай чимось допомогли у цьому напрямку?!

Можливо, ви вже надали відповідне приміщення для репетицій та повноцінного показу вистав, але ми про це просто не знаємо?! Чи готуєте сюрприз до відкриття 85-го Ювілейного театрального сезону, (на який ЯК ЗАВЖДИ не прийдете!) в якості нового автобусу, просто все це в секреті?!

Щось мене крають невиразні сумніви з цього приводу!!! Вже ж знайшов два варіанти автобусу, промоніторивши весь авторинок заводів-виробників України і не тільки, провів перемовини, отримав належні документи, передав вам, по суті виконавши вашу роботу чи роботу ваших підлеглих... Що ще вам потрібно????

Майте совість в решті решт!!!! Чи ви домагаєтеся того, що б черкаський театр імені Тараса Григоровича Шевченка взагалі припинив своє існування???

Не діждетеся!!!!!! Театр в Черкасах буде!!! От тільки моя лояльність та толерантність до вас вже дійшла до межі!

Олександр Гуменний, актор черкаського театру

*пост на особистій сторінці у Facebook

Коментарі

Вгору