Олег Винник відповів на найпопулярніші питання з пошуковика Google

20 грудня 2018, 23:05

Олег Винник відповів на найпопулярніші питання з пошуковика Google

Зірковий співак з Черкащини Олег Винник відповів на найпопулярніші питання про себе з пошуковика Google: розповів про своє ім'я і псевдонім у Німеччині, а також як святкуватиме Новий рік.

Двічі співак року — володар премій "M1 Music Awards 2018" і "Золота жар-птиця 2018"  — Олег Винник очолює рейтинг українських артистів, інформацію про яких користувачі Googlе шукають найчастіше.

Керуючись правилом "довіряй, але перевіряй", журналісти попросили музиканта особисто відповісти на найпопулярніші питання про себе з пошуковика. Як виявилося, найчастіше люди цікавляться: звідки взявся Олег Винник, скільки йому насправді років, яких жінок любить, як тренується і якої дієти дотримується.

Окрім того, серед поширених запитів — "таємниця імені" співака.

- Ніякого секрету немає — так батьки назвали. Єдиний псевдонім у мене був у Німеччині — OLEGG. Коли я отримував закордонний паспорт, в кінці імені стояла англійська літера H. І німці ніяк не могли вимовити правильно: виходило або Оле, або Олех. Але це ж зовсім не те. А ось ім’я Oleg з буквою G в кінці більш-менш знають у Європі. Хоча на телебаченні, бувало, мене все одно неправильно озвучували. І один знайомий мені сказав: "Ну що у тебе з ім’ям? Постав другу G в кінці, щоб було чітко і ясно, що ти Olegg". Так і з’явився цей псевдонім, — розповів артист.

Напередодні Нового року не менший інтерес у користувачів викликає питання, як Олег Винник відзначить свято.

- Мені дуже подобається запах хвої та мандаринів, з цими ароматами у мене асоціюється Новий рік. Не розумію, як можна ставити пластмасову ялинку, яка цілий рік припадає пилом десь на горищі. Все повинно бути по-справжньому. Подарунки сам купувати не можу. Придумую, що купити, і відправляю "гінця". Мені навіть у звичайний магазин по продукти сходити нереально. Зворотна сторона популярності: те, що кілька років тому міг легко собі дозволити, зараз вже не вдається. Взагалі люблю, коли під ялинкою багато подарунків. Але цього року ялинки не буде, оскільки в новорічну ніч доведеться працювати. Хіба що в автобусі ялинку із собою возити вирішимо, — зазначає виконавець.

За інформацією прес-служби телеканалу "СТБ"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору